Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii


Data dodania: 08.11.2014r.

W dniach 05-07.11.2014r. firma Kserkom była obecna na międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Impreza została zlokalizowana w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym EXPO w Krakowie, przy ulicy Galicyjskiej 9. Blisko 300 wystawców z kraju i zagranicy prezentowało oferty wyposażenia obiektów gastronomicznych i noclegowych a także artykuły spożywcze dla gastronomii oraz wina z całego świata. Jest to jedna z najważniejszych w Polsce imprez targowych tego typu.

Na naszym stoisku zostały zaprezentowane produkty z działu nowoczesnych technologii, które w ubiegłym roku pojawiły się w naszej ofercie. Nowością jest stolik do kawy, który jest w pełni funkcjonalnym komputerem. Powierzchnie dotykowe są odporne na zabrudzenia, wodę i uszkodzenia mechaniczne tym samym mebel pełni swoje zwyczajowe funkcje - przy stole można spokojnie zjeść bądź napić się kawy. Mieliśmy również okazję zaprezentować stendy reklamowe wraz z interaktywnym oprogramowaniem dedykowanym hotelom. Wszystkie te urządzenia są dostępne w naszej szerokiej ofercie z działu Digital Signage.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Rozdaliśmy bardzo wiele materiałów informacyjnych. Za zainteresowanie bardzo dziękujemy. Dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie lub w biurze sprzedaży.