Firma KSERKOM powstała w 1995r. w Tarnowie gdzie znajduje się jej główna siedziba. "Kserkom" jako Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy RICOH, oferuje do sprzedaży szeroką gamę urządzeń biurowych począwszy od kopiarek analogowych, poprzez urządzenia cyfrowe wielofunkcyjne, po profesjonalne maszyny wysokonakładowe i wielkoformatowe.

Zajmujemy się również dostawą kompleksowych rozwiązań z zakresu technologii Digital Signage.

      Wspieramy Klienta w całym procesie wdrażania systemu Digital Signage począwszy od doboru optymalnego sprzętu, instalacji, przygotowania kampanii informacyjno - reklamowej a skończywszy na możliwości opieki naszych specjalistów już po zakończeniu inwestycji.

      KSERKOM stawia na satysfakcję klienta, wynikającą zarówno z jakości posiadanego sprzętu, jak i poziomu obsługi - handlowej i serwisowej. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów oraz służących usprawnieniu ich działań biznesowych. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów stojących na najwyższym poziomie technologicznym oraz charakteryzujących się dużą funkcjonalnością, prostą obsługą oraz niezawodnością.

      Począwszy od roku 1996 rozbudowywana jest oferta urządzeń cyfrowych: powielaczy, kopiarek czarno-białych i kolorowych, skanerów oraz produktów wielofunkcyjnych. Koncentracja na jakoąci produktów i satysfakcji klienta zapewniła firmie pozycję lidera na lokalnym rynku kopiarek i faksów.


Zapraszamy do współpracy!